Domwlesie - gospodarstwo agroturystyczne

Dom na wzgórzu

Dom  usytuowany jest  na wzgórzu, bezpośrednio nad niewielkim jeziorkiem,  otoczony z każdej strony lasami Puszczy Augustowskiej oraz rzeką Blizną. Budynek wyróżnia się wyjątkową architekturą. Posesja graniczy bezpośrednio z rezerwatem leśnym Jezioro Kalejty-Długie. Na terenie działki do dyspozycji gości jest własna plaża (idealna dla małych dzieci), pomost położony 5 metrów od domu, grill, miejsce na ognisko oraz w sezonie jesienno-zimowym, wiosennym (w okresie letnim ewentualna dostępność uzgadniana jest indywidualnie),  duża, komfortowa sauna z miejscami dla około 12-15 osób, opalana tradycyjnie drewnem. Korzystać również można z placu zabaw dla dzieci (piaskownica, hustawka, zjeżdżalnia, itp.).

 

 

Dostępna jest telewizja cyfrowa, można także zabrać swój tuner telewizji satelitarnej i podłaczyć do istniejącej instalacji.  Dla zainteresowanych   internet bezprzewodowy WIFI.

Dom posiada część dzienną na dole (salon ok. 50 m kw. wraz z dużym otwartym kominkiem, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka –ubikacja, sień oraz  zadaszony taras wychodzący na wodę) i  część nocną  (4 pokoje: 3-4 osobowe, 2osobowe, 1osobowe). Łóżka można dowolnie konfigurować, na stanie także łóżeczko dla maluszków.  Standardowo jest 11 miejsc, jest jednak  możliwość przygotowania miejsc dla większej liczby gości. Budynek jest całoroczny.  Teren do dyspozycji jest rozległy,  ogrodzony, brak zwartej zabudowy. Całość tworzy leśną polanę wyjątkowo spokojną i pozbawioną jakiegokolwiek ruchu samochodowego.

Dom posiada wyjątkowo duży taras zintegrowany z salonem, pozwalający cieszyć się pobytem na świerzym powietrzu nawet podczas deszczowej pogody.


Doba hotelowa od 14.00 - 10.00

Copyright Domwlesie