ATRAKCJE

Co można u nas robić? Przede wszystkim cieszyć się lokalizacją domu w sercu Puszczy Augustowskiej, wśród lasów, jezior i puszczańskich rzek. Nie opuszczając terenu posesji możemy kąpać się, korzystać z plaży, opalać się, łowić ryby, pływać kajakiem, grilować , palić ognisko, bawić się z dziećmi na placu zabaw,  obserwować dzikie zwierzęta, itp..

Możemy spędzać czas także dbając o swoje zdrowie i korzystać na miejscu z usług wellness, zażywając wodnych masaży w komfortowym jacuzzi z widokiem na puszczę i oddawać się seansom w dużej saunie opalanej drewnem z kąpielą w jeziorku.   

Są tu idealne warunki dla miłośników wędkarstwa, fotografowania przyrody, zbierania grzybów, jazdy rowerem w nieznane po leśnych ścieżkach, zimą tereny te można przemierzać na nartach biegowych. W cenie dostępne są 4 rowery.

Około 10-15 minut od domu leśną dróżką znajduje się duże jezioro Długie, 1 klasy czystości wody,  wyśmienite do kąpieli i wędkarstwa (rezerwat). Kajakiem z pod samego domu możemy  dopłynąć na Rospudę w jej najdziksze rewiry, na augustowskie jeziora. Runo leśne bogate jest w grzyby, jagody i poziomki. Wszystko na wyciągnięcie ręki.

W niedalekiej okolicy znajdują się 2 parki narodowe: Biebrzański i Wigierski Park Narodowy, 2 parki krajobrazowe: Suwalski i Puszczy Rominckiej oraz Dolina Rospudy. Blisko mamy także na pełną atrakcji Litwę. W okresie letnim niedaleki Augustów oferuje liczne koncerty, imprezy kulturalne oraz pozwala skosztować klimatu letnich kurortów z ogródkami piwnymi, pubami i nieskończonymi bulwarami. Żegluga oferuje rejsy statkami po jeziorach i Kanale Augustowskim. Gondole i katamarany przeniosą Ciebie w głąb urzekającej rzeki Rospuda.

Dla chętnych organizujemy jednodniowe wycieczki do Wilna busem z przewodnikiem, spływy kajakowe po Rospudzie, Czarnej Hańczy, Bliźnie, po litewskich rzekach (Niemen, Uła, Mereczanka), wycieczki rowerowe po Biebrzańskim i Wigierskim Parku Narodowym,  Puszczy Augustowskiej i Suwalskim Parku Krajobrazowym z przewodnikiem.